Kurz potápění s nitroxem Hurghada PADI Enriched Air Diver - potápějte s nitroxem 

Nabízíme kurz na nitrox. Čím dál tím více potápěčských center a safari lodí v Egyptě nabízí nejen potápění se vzduchem, ale také s nitroxem (EAN - Enriched Air Nitrox - dýchací směs obohacená kyslíkem). Aby jste mohli těchto nabídek využívat, musíte mít příslušná oprávnění, která získáte díky absolvování kurzu PADI Enriched Air Diver.

Na tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který s námi můžete v Hurghadě absolvovat, zjistíte jak bezpečně používat dýchací směsi EAN (Enriched Air Nitrox) s obsahem kyslíku až do 40%.

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk 12 let

Rezervujte kurz nebo se zeptejte:
E-mail E-mail   Messenger Messenger   WhatsApp WhatsApp

Trvání a cena kurzu PADI Enriched Air Diver

Kurz EAN trvá jeden den. Kurz obsahuje nejen výuku teorie zakončenou testem, ale i praktickou aplikaci, 2 ponory s nitroxem. V ceně jsou zahrnuty 2 lahve se směsí EAN.

Cenu kurzu PADI Enriched Air Diver naleznete zde. Ke kurzu je k dispozici učebnice v češtině.

Co se během potápěčského kurzu PADI Enriched Air Diver naučíte

Naučíte se správné analýze i plánování ponoru s danou směsí, dozvíte se jak spočítat maximální hloubku, do které můžete danou směs použít. Použití nitroxu Vám prodlouží bezdekompresní limity a/nebo si můžete zkrátit povrchové intervaly. Výhody oceníte zejména při potápění do hloubek 25 - 35 metrů, ačkoliv tento kurz nerozšiřuje Vaše oprávnění, co se týče hloubky. Pokud se chcete potápět hlouběji, podívejte se, jaká oprávnění získáte jako potápěč AOWD nebo Deep Diver.

V Hurghadě najdete potápěčské lokality, na které se opravdu vyplatí Nitrox objednat. Je to například ponor na vrak El Mina nebo hlubší drifty například u ostrova Small Giftun. Také je to vhodné, když plánujeme více než dva ponory za den nebo na poslední den potápění.

Přečtěte si: Co potápěči dýchají pod vodou?

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.