Zkušební ponor Hurghada Vyzkoušejte si potápění v Egyptě 

Pokud se chystáte na dovolenou k Rudému moři, nejspíš jste přemýšleli o tom, že byste nahlédli pod jeho hladinu. Je to teplé korálové moře s průzračnou vodou a neuvěřitelným bohatstvím podvodního života, které Vás určitě uchvátí.

Nabízíme jednodenní program, v rámci kterého uskutečníte dva ponory z komfortní lodi na dvou různých korálových útesech v okolí Hurghady (Egypt). Program je určen pro ty, kteří se ještě nepotápěli, ale chtěli by potápění vyzkoušet a zároveň uvidět to, co je pod hladinou Rudého moře. Nejlepším řešením je zkušební ponor s instrukorem "za ruku", to znamená, že Vás budeme pod vodou individuálně doprovázet. Ještě než Vás vezmeme na ponor, dostanete potřebnou instruktáž v češtině. Potápět se budeme u korálových útesů do hloubky okolo 6m. Každý Váš ponor bude trvat 20 minut. Takže vystačí trochu zvědavosti, krátké zaškolení a už se nacházíte v úplně jiném, podvodním světě. Možná to pro Vás bude znamenat, že se rozhodnete pokračovat v jeho objevování a přihlásíte se na kurz potápění. Program je vhodný i pro děti již od 10 let. Podmínkou je dobrý zdravotní stav.

Cena zkušebního potápění: 60 EUR včetně zapůjčení potápěčské výstroje a doprovodu českého insruktora potápění.  
Více informací v ceníku. Od letošního roku jsou egyptským Ministerstvem životního prostředí zavedeny poplatky za potápění a šnorchlování u korálových útesů.

Šnorchlování z lodi

Pro ty, kteří se potápět s přístrojem nechtějí, nabízíme výjezd potápěčskou lodí společně s potápěči s možností šnorchlování na korálových útesech v okolí Hurghady.

Cena šnorchlování: 35 EUR včetně zapůjčení výstroje na šnorchlování.  
Více informací v ceníku.