Ponory Hurghada Rekreační potápění z lodi v Hurghadě 

Nabízíme balíčky potápění pro certifikované potápěče na rozmanitých korálových útesech Rudého moře v okolí Hurghady (Egypt). Vyjíždíme každodenně prostornou potápěčskou lodí. Zajišťujeme potápění ve  skupinách podle Vaší úrovně a zkušeností s česky nebo anglicky mluvícím instruktorem (český instruktor je přítomen na lodi).

Rezervujte potápění nebo se zeptejte:
E-mail E-mail   Messenger Messenger   WhatsApp WhatsApp

Proč se potápět s námi?

1. Zajímavé potápěčské lokality

Potápěčské lokality každý den střídáme, takže se během Vaší potápěčské dovolené nebudou opakovat. A pokud to počasí dovolí, jezdíme i na ty vzdálenější a atraktivní. Často děláme proudové ponory (drifty), na kterých je větší šance vidět něco zajímavého.

2. Komfortní loď

Na lokality vyjíždíme prostornou uzpůsobenou pro potápěče. Zaručujeme dostatek místa pro příjemně strávený potápěčský den a personál, který Vám bude nápomocný. Potápění z lodi má také tu nezanedbatelnou výhodu, že s výstrojí na zádech uděláte jen pár kroků a jste ve vodě.

3. Doprovod zkušeného instruktora

Na lodi se Vám bude věnovat zkušený potápěčský průvodce - instruktor a také Vás bude provázet pod vodou. Lokality dobře známe, takže Vás můžeme dovést na zajímavá místa, například korálové věže vzdálené od hlavního útesu, místa, kde žijí zajímaví živočichové...

4. Potápíme se v menších skupinách

Bereme ohled na Vaší potápěčskou úroveň a zkušenosti! Pokud jste začátečníci nebo jste se dlouho nepotápěli, budeme se Vám věnovat individuálně. Pokud máte vyšší kvalifikaci, nabídneme Vám také náročnější, hlubší ponory. Máte také možnost potápět se s nitroxem.

5. Můžete si zvýšit svou potápěčskou kvalifikaci

Nabízíme všechny úrovně kurzů PADI včetně mnoha specializací jako je hloubkové potápění, sidemount nebo podvodní fotografování a další.

6. Výhodná pozice

Naše potápěčská základna je situována kousek od moře. Pozice nám umožňuje doplout na všechny potápěčské lokality jižním i severním směrem od Hurghady.

Více se dočtete zde: Jak se potápíme v Hurghádě. Podívejte se také na Často kladené otázky.

Balíčky potápění z lodi

Obvykle děláme dva ponory za den. Během dne navštívíte dva různé útesy, každý den lokality střídáme tak, aby se Vám během Vaší potápěčské dovolené neopakovaly. Je možné udělat i 3. ponor na vrak El Mina nebo Belina.  

Cena:
60 EUR 1 den (2 ponory z lodi)
175 EUR 3-denní balíček (6 ponorů)
225 EUR 4-denní balíček (8 ponorů)
275 EUR 5-denní balíček (10 ponorů)

 
Více informací v ceníku. Poplatky za potápění a šnorchlování u korálových útesů zavedené egyptským Ministerstvem životního jsou zahrnuty v ceně. Doplácí se za případné zapůjčení výstroje.

Šnorchlování z lodi a zkušební ponory

Můžete strávit den na potápěčské lodi a seznámit se s podvodním světem Rudého moře při šnorchlování u korálových útesů v okolí Hurghady nebo si můžete potápění vyzkoušet.
Podívejte se na podrobnější informace o zkušebních ponorech >>

  
Cena: šnorchlování - 35 EUR, zkušební potápění s přístrojem - 60 EUR (včetně zapůjčení výstroje).  
 
Více informací v ceníku.