Kurz Deep Diver Hurghada PADI Deep Diver - zanořte se na 40 metrů 

Mnoho potápěčů láká podívat se o něco hlouběji, pokud se mezi ně řadíte, je kurz PADI Deep Diver určen právě Vám. Někdy jsou to vraky, které leží ve větší hloubce, nebo obrovské gorgonie, které mohou být cílem Vašeho ponoru. Kurz rozšíří Vaše oprávnění a umožní Vám potápět se až do hloubky 40 metrů, což je limit bezdekompresního potápění.

Na tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který s námi můžete v Hurghadě (Egypt) absolvovat, se naučíte bezpečně bezdekompresně potápět až do hloubky 40 metrů. Zjistíte, jak naplánovat hloubkový ponor, počítat s Vaší spotřebou vzduchu a poradit si s dusíkovou narkózou.

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI AOWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk 15 let

Rezervujte kurz nebo se zeptejte:
E-mail E-mail   Messenger Messenger   WhatsApp WhatsApp

Trvání a cena kurzu PADI Deep Diver

Kurz zahrnuje výuku teorie a 4 hloubkové ponory. Doporučujeme ho absolvovat v rámci vícedenního balíčku potápění.

Cenu kurzu PADI Deep Diver naleznete zde. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

Co se během potápěčského kurzu PADI Deep Diver naučíte

  • jak plánovat bezdekompresní ponory do maximální hloubky 40 metrů
  • uvidíte jak se mění barvy během ponoru s tím, jak narůstá hloubka
  • zjistíte jak změna tlaku ovlivňuje stlačitelné předměty
  • naučíte se reagovat na nouzové situace, které by mohly během takového ponoru nastat

I v Hurghadě najdete potápěčské lokality, kde budete moci tuto kvalifikaci využít. Jsou to například korálové útesy okolo ostrova Small Giftun, útes El Fanadir nebo na severu Umm Gamar, Shaabruhr Umm Gamar nebo Carless. Také místa, na kterých je možné udělat jen tak zvaný pick-up drift, mají hluboké stěny (viz článek Odvrácená strana ostrovů). V těchto hloubkách je v Hurghadě v podstatě stejná teplota jako na malé hloubce a také viditelnost je dobrá. Můžete tu uvidět například zajímavé korály, živočichy nebo skalní formace.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.