Kurz PADI Drift Diver PADI Drift Diver - nechte se bezpečně unášet 

Na mnohých potápěčských lokalitách se setkáváme se silnějšími či slabšími proudy. Jak se v proudech chovat a tak si užít proudový ponor Vás naučí kurz PADI Drift Diver. V proudu se můžete cítit, jako byste letěli, když pomineme, že jste pod vodou a máte na sobě potápěčskou výstroj. Na takovém ponoru se můžete nechat unášet a relaxovat pozorujíc, jak kolem Vás míjí podvodní svět.

Vstupní požadavky:  

Vstupní požadavky: kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 12 let

Na tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který s námi můžete absolvovat v Hurghadě (Egypt), se naučíte jak naplánovat proudový ponor (drift), připravit se na něj, jak poznat směr a sílu proudu, jak zůstat blízko partnera či skupiny a také jak používat potápěčskou bóji (SMB) případně další výbavu vhodnou pro ponory v proudu. Kurz obsahuje 2 výcvikové ponory.

Cenu kurzu PADI Drift Diver naleznete zde. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.