Kurz PADI Dry Suit Diver PADI Dry Suit Diver - potápění v suchém obleku 

Koupili jste si nový suchý oblek a chcete se naučit se v něm potápět? Pro potápění v suchém obleku, potřebujete zaškolení jak tento oblek bezpečně používat a jak se o něj starat. Nabízíme Vám kurz PADI Dry Suit Diver. Suchý oblek se Vám může hodit i při potápění V Egyptě v Hurghadě v zimních měsících.)

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 10 let

Na tomto kurzu potápění (specializaci PADI), který s námi můžete v Hurghadě (Egypt) absolvovat, se naučíte, jaké jsou druhy suchých obleků, jak se o suchý oblek starat, jak pracovat se suchým oblekem, tzn. dodávat a vypouštět vzduch, tak abyste byli schopni udržovat neutrální vztlak, jak rozložit zátěž a také jak reagovat na nouzové situace. Kurz zahrnuje trénink v kontrolovaných podmínkách a 2 výcvikové ponory na volné vodě. Je třeba mít vlastní suchý oblek.

Cenu kurzu PADI Dry Suit Diver naleznete zde. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.