Kurz PADI Night Diver PADI Night Diver - specialista na noční ponory 

Noční ponor je opravdu zážitek, s potápěčským světlem uvidíte právě v noci jasné barvy a objevíte noční podvodní život, který je zcela odlišný od toho denního – spící ryby, živící se koráli či tvory, které vylézají jen v noci … Pokud Vás zajímá, co se děje pod vodou po západu slunce, přihlašte se na kurz PADI Night Diver.

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk od 12 let

Tento kurz potápění (specializaci PADI) s námi můžete absolvovat v Hurghadě (Egypt). V průběhu tohoto kurzu se naučíte vše potřebné k nočnímu potápění, tedy plánovat noční ponory, reagovat na nouzové situace a najít cestu zpět (noční podvodní navigace). Kurz zahrnuje výuku teorie a 3 noční ponory.

Cenu kurzu PADI Night Diver naleznete zde. Cena je stanovena jako doplatek k cenám nočního potápění. Ke kurzu není k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.