Potápěčská základna to není jen budova, kompresor a výstroj, ale především lidé. Již déle než deset let celoročně pracujeme jako instruktoři potápění v Egyptě v Hurghadě. Můžeme říci, že to co děláme, nás baví. Strávili jsme pod vodou tisíce hodin a vystavili jsme stovky potápěčských licencí. Potápěčské centrum nabízí služby jak pro potápěče tak i pro nováčky, kteří s potápěním teprve začínají. Ponory jsou organizované tak, aby pro Vás byly zajímavé a odpovídaly Vašim nárokům a potápěčským zkušenostem. Takže Vás zveme k objevování světa pod hladinou Rudého moře.
  

Potápěčské centrum

V našem potápěčském centru najdete širokou nabídku potápěčských kurzů. Potápěčská základna se nachází kousek od moře, za několik minut je možné dojít pěšky z hotelů v centru Hurghady. Pokud budete ubytováni ve vzdálenějším hotelu, zorganizujeme pro Vás dopravu. Díky výhodné pozici jsou dosažitelné potápěčské lokality v okolí Hurghady, jak v severní tak i jižní oblasti.
 
Potápěčská základna nabízí kompletní zázemí pro potápěče. Je vybavena kompresorem, aluminiovými lahvemi o různých objemech a také dostatečným počtem sad kvalitní, pravidelně servisované potápěčské výstroje.
 
Potápěčské centrum pracuje po celý rok a každodenně nabízí výjezdy lodí ke korálovým útesům v okolí Hurghady. Lodě, které potápěčské centrum využívá, jsou vybavené pro potápěče, čisté a s profesionálním potápěčským personálem. Lodě vyplouvají z maríny u potápěčského centra.


EUFPotápěčské centrum je registrované u egyptské Komory potápění a vodních sportů (Chamber of Diving and Water Sports - CDWS) a jako takové splnuje standardy ISO EN 14467 / ISO 24803 stanovené egyptskou CDWS, Austrian Institute of Norms a European Underwater Federation.
 

Potápěčské centrum stejně tak jako všichni instruktoři zde pracující disponují profesionálním pojištěním v systému DAN, které zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu.
  

  • Potápění v Egyptě - loď