Potápěčská základna to není jen budova, kompresor a výstroj, ale především lidé. Již déle než deset let celoročně pracujeme jako instruktoři potápění v Egyptě v Hurghadě. S jistotou můžeme říci, že to co děláme, nás baví. Strávili jsme pod vodou tisíce hodin a vystavili jsme stovky potápěčských licencí. Jak pro potápěče tak i pro nováčky, kteří s potápěním teprve začínají, zaručujeme individuální přístup. Ponory organizujeme tak, aby pro Vás byly zajímavé a odpovídaly Vašim nárokům a potápěčským zkušenostem. Takže Vás zveme k objevování světa pod hladinou Rudého moře.
  

Potápěčské centrum

Spolupracujeme s PADI 5-ti hvězdičkovým potápěčským centrem. V potápěčském centru najdete širokou nabídku potápěčských kurzů včetně kurzů instruktorských. Potápěčská základna se nachází kousek od moře, za několik minut je možné dojít pěšky i z hotelů Steigenberger, Sultan Beach nebo Aqua Joy. Blízko jsou také například hotely White Beach Resort, Grand Palace nebo Siva Grand. Pokud budete ubytováni ve vzdálenějším hotelu, zorganizujeme pro Vás dopravu. Díky výhodné pozici jsou dosažitelné potápěčské lokality v okolí Hurghady, jak v severní tak i jižní oblasti.
 
Potápěčská základna nabízí kompletní zázemí pro potápěče. Je vybavena kompresorem, aluminiovými lahvemi o různých objemech a také dostatečným počtem sad kvalitní, pravidelně servisované potápěčské výstroje.
 
Potápěčské centrum pracuje po celý rok a každodenně nabízí výjezdy lodí ke korálovým útesům v okolí Hurghady. Lodě, které potápěčské centrum využívá, je vybavená pro potápění, čistá a s profesionálním potápěčským personálem. Loď vyplouvá z maríny nedaleko potápěčského centra.


EUFPotápěčské centrum je registrované u egyptské Komory potápění a vodních sportů (Chamber of Diving and Water Sports - CDWS) a jako takové splnuje standardy ISO EN 14467 / ISO 24803 stanovené egyptskou CDWS, Austrian Institute of Norms a European Underwater Federation.
 

Potápěčské centrum stejně tak jako všichni instruktoři zde pracující disponují profesionálním pojištěním v systému DAN, které zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu.
  

  • Potápění v Egyptě - loď
  • Loď - salón
  • Potápění v Hurghadě - loď
  • Potápěčské centrum Hurghada