Kurzy potápění vedeme individuálně a v českém nebo anglickém jazyce. Termín Vašeho kurzu přizpůsobíme podle termínu Vašeho pobytu v Hurghadě. Jsme Vám k dispozici po celý rok. Nabízíme kurzy potápění pro začátečníky i pokročilé v systému PADI:

 

Proč si dělat potápěčský kurz v zahraničí u moře?

1. Potápění v moři u korálových útesů

Zamyslete se nad tím, jaké máte do budoucna potápěčské plány. Pokud Vás láká potápění v moři, není marné se naučit potápět právě zde. V Rudém moři si můžete užít ponory v průzračné vodě a pozorovat pestrý život korálových útesů.

2. Zkušení instruktoři potápění

Potápěčské centrum disponuje kompletním zázemím, potřebným pro potápění a pořádání potápěčských kurzů od základních až po profesionální. Můžete se učit ve svém rodném jazyce, školí zkušený česky nebo anglicky mluvící instruktor (český instruktor potápění bude přítomen na lodi) a máme k dispozici také výukové materiály v češtině.

3. Zázemí potápěčské základny

Potápěčská základna je situována nedaleko moře, což nám zaručuje optimální podmínky pro výcvik potápěčů. Máme učebnu, kde se v klidu můžete podívat na instruktážní video nebo probrat teorii. Součástí kurzů jsou i ponory z komfortní potápěčské lodi u korálových útesů v okolí Hurghady.

4. Vhodné lokality

Rudé moře Vám umožní díky výborné viditelnosti, příjemné teplotě vody a možnosti výběru vhodných potápěčských lokalit naučit se správné technice potápění. Potápěčské lokality v okolí Hurghady nabízejí různorodé podmínky vhodné i pro kurzy pro pokročilé, najdete tu vraky, místa hluboká, se silnějšími proudy nebo například vhodná pro podvodní fotografování...

5. Individuální přístup

Kurzy se zde dělají obvykle individuálně. Takže budete mít po celou dobu kurzu zajištěn osobní přístup a individuální časový rozvrh. To znamená, že nevypisujeme konkrétní termíny konání kurzů, vše záleží na termínu vašeho pobytu v Hurghádě.

 
Přehled potápěčských kurzů PADI:

Ještě než se rozhodnete začít se základním kurzem, můžete si potápění vyzkoušet a zároveň nahlédnout pod hladinu a poznat bohatství korálových útesů Rudého moře. Nabízíme Vám zkušební ponory.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.