Kurz Emergency First Response ERF - kurz první pomoci na souši 

Kurz první pomoci EFR (Emergency First Response - Primary and Secondary Care), který s námi můžete v Hurghadě (Egypt) absolvovat, je určen nejen pro potápěče. Kurzy EFR se zaměřují na neprofesionální záchranáře a tak zvyšují sebedůvěru a ochotu jednat, když se ocitnete v situaci, kdy je třeba poskytnout první pomoc. Kurzy Vás naučí potřebným dovednostem v prostředí, kde nejste vystaveni stresu.

Školení zahrnuje nácvik toho, jak rozpoznat problém a udělit postiženému první pomoc. Během kurzu se seznámíte s procedurami, jak postupovat v případě ohrožení života (nejen při potápění). Naučíte se to, jak se postarat o své bezpečí při poskytování pomoci. Naučíte se technikám kardiopulmonální resuscitace (KPR) - masáž srdce a umělé dýchání.

V potápěčském centru máme k dispozici: resuscitační figurínu (pro realistický nácvik všech kroků KPR, jednoduché zařízení informuje o dostatečné hloubce masáže), resuscitační figurínu dítěte, výukový defibrilátor.

Kurz trvá 1 den.

Cenu kurzu naleznete zde. Ke kurzu je k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.
  
Kurz první pomoci Emergency First Response

Kurz EFR potřebujete, abyste se mohli stát Rescue Diverem...