Kurz Emergency First Response ERF - kurz první pomoci na souši 

Kurz první pomoci EFR (Emergency First Response - Primary and Secondary Care), který s námi můžete v Hurghadě (Egypt) absolvovat, je určen nejen pro potápěče. Kurzy EFR se zaměřují na neprofesionální záchranáře a tak zvyšují sebedůvěru a ochotu jednat, když se ocitnete v situaci, kdy je třeba poskytnout první pomoc. Kurzy Vás naučí potřebným dovednostem v prostředí, kde nejste vystaveni stresu.

Školení zahrnuje nácvik toho, jak rozpoznat problém a udělit postiženému první pomoc. Během kurzu se seznámíte s procedurami, jak postupovat v případě ohrožení života (nejen při potápění). Naučíte se to, jak se postarat o své bezpečí při poskytování pomoci. Naučíte se technikám kardiopulmonální resuscitace (KPR) - masáž srdce a umělé dýchání.

V potápěčském centru máme k dispozici: resuscitační figurínu (pro realistický nácvik všech kroků KPR, jednoduché zařízení informuje o dostatečné hloubce masáže), resuscitační figurínu dítěte, výukový defibrilátor.

Kurz trvá 1 den.

Cenu kurzu naleznete zde. Ke kurzu je k dispozici učebnice v češtině.

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI ke všem kurzům je 90 EUR. V případě, že neexistuje česká verze učebnice a nebudete mít zájem o učebnici v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 60 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně a jsou vedené individuálně a v českém jazyce.
  
Kurz první pomoci Emergency First Response

Kurz EFR potřebujete, abyste se mohli stát Rescue Diverem...