Kurz potápění AOWD Hurghada PADI AOWD - zdokonalte své dovednosti 

Pokud se zajímáte o konkrétní potápěčskou specializaci, naši nabídku naleznete zde. >>

Kurz potápění PADI AOWD (Advanced Open Water Diver) Vám umožní zdokonalit své dovednosti, rozšířit znalosti a poznat nové směry v potápění. Výzvou pro Vás může být různorodost prostředí, ve kterém se můžete potápět, nebo rozličné činnosti, které můžete pod vodou vykonávat. Pro tento potápěčský kurz máme v Hurghadě ideální podmínky, hluboké stěny se silnějšími proudy, mělká plata, klidné laguny i vraky. Díky kurzu si rozšíříte svá oprávnění k potápění do hloubky 30 metrů. Kurz AOWD je možné spojit s některou ze specializací. Výcvik probíhá z lodi v PADI potápěčském centru v Hurghadě.

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk 15 let, pro Junior AOWD věk 12 let (s hloubkovým omezením do 21 metrů)

Jak probíhá kurz potápění PADI AOWD

Po dobu 3 dnů / 6-ti ponorů (5-ti kurzových + jednoho ponoru navíc) se Vám bude věnovat český instruktor. Umožníme Vám případné zopakování dovedností, tak abyste se je opravdu naučili. Absolvujete pět specializovaných Adventure ponorů, při kterých se seznámíte s hloubkovým potápěním (což vám umožní potápění až do 30 metrů), s podvodní navigací (pokročilá navigace s potápěčským kompasem, ale také navigace naturální) a se třemi dalšími specializacemi podle vlastního výběru (např. potápění v proudu, potápění s nitroxem, vrakové potápění, noční potápění, digitální podvodní fotografie, perfektní ovládání vztlaku, identifikace ryb...). Společně vybereme to, co Vás zajímá a je pro Vás nejvhodnější.

Co dál po kurzu PADI AOWD

A pokud se Vám některá činnost pod vodou zalíbí, můžete hned po ukončení kurzu potápění AOWD navázat potápěčskou specializací. Potápěčské lokality v okolí Hurghady nám zaručují výhodné podmínky pro realizaci kurzů potápění pro pokročilé, máme tu hluboké stěny i mělká plata a také několik vraků (El Mina, Balena).

Cena kurzu PADI AOWD

Cena kurzu PADI Advanced Open Water Diver: 245 Eur. Doporučujeme spojit potápěčský kurz s vícedenním balíčkem potápění, pak je cena stanovena na 80 Eur jako doplatek k ceně balíčku potápění

Dopácí se za učebici, certifikát PADI, případné zapůjčení potápěčské výstroje a poplatky za národní park (viz ceník).

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI ke všem kurzům je 100 EUR. V případě, že neexistuje česká verze učebnice a nebudete mít zájem o učebnici v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 65 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.
  

Další krok:

Rescue Diver
Specializace

kurz potápění Advanced Open Water Diver Hurghada

Pokud absolvujete jen 3 Adventure ponory, můžete být certifikováni jako Adventure Diver.