Kurz potápění AOWD Hurghada PADI AOWD - zdokonalte své dovednosti 

Kurz potápění PADI AOWD (Advanced Open Water Diver) Vám umožní zdokonalit své dovednosti, rozšířit znalosti a poznat nové směry v potápění. Výzvou pro Vás může být různorodost prostředí, ve kterém se můžete potápět, nebo rozličné činnosti, které můžete pod vodou vykonávat. Pro tento potápěčský kurz máme v Hurghadě ideální podmínky, hluboké stěny se silnějšími proudy, mělká plata, klidné laguny i vraky. Díky kurzu si rozšíříte svá oprávnění k potápění do hloubky 30 metrů. Kurz AOWD je možné spojit s některou ze specializací. Výcvik probíhá z lodi v PADI potápěčském centru v Hurghadě.

Pokud se zajímáte o konkrétní potápěčskou specializaci, naši nabídku naleznete zde. >>

Vstupní požadavky:  

kvalifikace PADI OWD nebo srovnatelná úroveň jiné potápěčské asociace; věk 15 let, pro Junior AOWD věk 12 let (s hloubkovým omezením do 21 metrů)

Rezervujte kurz nebo se zeptejte:
E-mail E-mail   Messenger Messenger   WhatsApp WhatsApp

Cena kurzu PADI AOWD: 260 Eur

Cena zahrnuje:

  • 3 dny kurzu s česky nebo anglicky mluvícím instruktorem (český instruktor bude přítomný na lodi)
  • oběd a nápoje na lodi
  • transfer z hotelů v Hurghadě

Doporučujeme spojit potápěčský kurz s vícedenním balíčkem potápění, pak je cena stanovena na 90 Eur jako doplatek k ceně balíčku potápění

Dopácí se za učebici a certifikát PADI nebo eLearning a případné zapůjčení potápěčské výstroje (viz ceník).

Jak probíhá kurz potápění PADI AOWD

Umožníme Vám případné zopakování dovedností, tak abyste se je opravdu naučili. Absolvujete pět specializovaných Adventure ponorů, při kterých se seznámíte s hloubkovým potápěním (což vám umožní potápění až do 30 metrů), s podvodní navigací (pokročilá navigace s potápěčským kompasem, ale také navigace naturální) a se třemi dalšími specializacemi podle vlastního výběru (např. potápění v proudu, potápění s nitroxem, vrakové potápění, noční potápění, digitální podvodní fotografie, perfektní ovládání vztlaku, identifikace ryb...). Společně vybereme to, co Vás zajímá a je pro Vás nejvhodnější.

Co dál po kurzu PADI AOWD

A pokud se Vám některá činnost pod vodou zalíbí, můžete hned po ukončení kurzu potápění AOWD navázat potápěčskou specializací. Potápěčské lokality v okolí Hurghady nám zaručují výhodné podmínky pro realizaci kurzů potápění pro pokročilé, máme tu hluboké stěny i mělká plata a také několik vraků (El Mina, Balena).

PADI Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný. Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI nebo PADI eLearning® (bez videa) ke všem kurzům je 110 EUR. V případě, že neexistuje česká verze studijních materiálů a nebudete mít zájem o materiály v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 90 EUR, toto se týká některých specializací.
 
Kurzy potápění probíhají celoročně.
  

Další krok:

Rescue Diver
Specializace

kurz potápění Advanced Open Water Diver Hurghada

Pokud absolvujete jen 3 Adventure ponory, můžete být certifikováni jako Adventure Diver.