Chcete se dále rozvíjet v tom, co Vás při potápění baví nebo se naučit něco nového? Seznamte se s naší nabídkou kurzů potápění - specializací PADI, na které se můžete přihlásit v našem potápěčském centru v Hurghadě.

Spojte rekreační potápění s výcvikem v rámci vybrané specializace. Můžete se potápět a zároveň rozvíjet své potápěčské dovednosti v tom, co Vás zajímá. Některé specializace jsou určené pro ty, kteří již absolvovali pokročilý kurz AOWD a pro jiné stačí být potápěčem základní úrovně OWD. Některé ze specializací je také možné spojit s kurzem AOWD nebo na něj navázat.


Specializace PADI, pro které je předpokladem být potápěčem AOWD


Specializace PADI, pro které je předpokladem být potápěčem OWD


PADI Master Scuba Diver

Pokud jste Rescue Diver a absolvujete 5 specializací PADI, můžete získat certifikát PADI Master Scuba Diver (MSD), který je nejvyšší úrovní dosažitelnou v rekreačním potápění. Master Scuba Diver není typickým kurzem potápění, neprocházíte školením, jde o uznání předchozích zkušeností.

Abyste mohli být PADI MSD, je třeba: být certifikován až po úroveň Rescue Diver, absolvovat 5 různých specializací PADI, mít zapsaných aspoň 50 ponorů, minimální věk 15 let
 

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás.


PADI  
Certifikát PADI, který obdržíte po absolvování kurzu potápění, je mezinárodně a doživotně platný.
  
Příplatek za certifikát PADI + učebnici PADI ke všem kurzům je 70 EUR. V případě, že neexistuje česká verze učebnice a nebudete mít zájem o učebnici v jiném dostupném jazyce, doplácí se pouze za certifikát 45 EUR, toto se týká některých specializací.
  
Kurzy potápění probíhají celoročně v 5-ti hvězdičkovém PADI Career Development Centru Panorama Divers (S-3339) v Hurghadě (Egypt) a jsou vedené individuálně a v českém jazyce.