Poznávejte s námi Rudé moře při potápění v Egyptě v Hurghadě. Po celý rok nabízíme potápěčské kurzy ve výukovém systému PADI a potápění z komfortní lodi pro certifikované potápěče. Vyberte si.

Anglická a polská verze webu - Máme nové stránky pro anglicky nebo polsky mluvící zájemce o potápění - podívejte se na www.egyptdive.com.

Specializace PADI - Chcete se posunout o něco dál ve své potápěčské kvalifikaci? Podívejte se na specializace jako například Sidemount Diver, Deep Diver, Nitrox a další.

Nový článek o nenápadných rybkách - Seznamte se s klunatkami, hlaváčovci, oblohlavi a sametovci.

Přemýšlíte, kam se jet potápět? - I v zimě si můžete užít slunce a moře v Hurghadě. Výhodou zimního období je, že je na moři menší provoz. Teplota vody se drží na 22 stupních.

Atlas korálů Rudého moře - Atlasu korálů s velkým množstvím ilustračních fotografií je dokončen. Takže pokud se chcete dozvědět více o korálech v Rudém moři a také o fungování ekosystému korálových útesů, podívejte se sem.

Historie blogu >>

Jsem instruktorem potápění a působím celoročně už více než 10 let v Hurghadě.

V Hurghadě si můžete udělat kurz potápění v systému PADI v českém jazyce, potápět se jako certifikovaný potápěč, vyzkoušet si potápění nebo jen šnorchlovat u korálových útesů v okolí Hurghady z komfortní potápěčské lodi. To, že jsem si vybrala tuto práci, vyšlo z mého nadšení pro potápění a také zájmu a obdivu k přírodnímu bohatství korálových útesů Rudého moře. V potápěčském centru Vám chceme nabídnout kvalitní servis a individuální přístup. Hurghada nabízí více než 30 potápěčských lokalit. Jsou tu místa vhodná pro začínající potápěče. Ale na své si přijdou i ti, co mají za sebou řadu ponorů.

Rudé moře určitě patří mezi nejzajímavější místa k potápění.

V Egyptě můžete strávit dovolenou v jakékoli roční době díky slunečnému počasí a teplotě vody neklesající pod 20 stupňů. A za pouhé čtyři hodiny letu jste u teplého, průzračného moře. Zveme Vás k poznání světa pod hladinou Rudého moře, světa korálových útesů pestrých barev a rozličných tvarů, kde můžete během jediného ponoru pozorovat stovky různých druhů ryb, korálů a dalších mořských živočichů. Podívejte se na průběžně doplňovanou fotogalerii a přečtěte si články o podvodním životě korálových útesů, na které se jezdíme každodenně potápět.

Potápění pro začínající i pokročilé potápěče.

Na těchto najdete stránkách nabídku potápění a potápěčských kurzů PADI v egyptském letovisku Hurgháda. Vy, kteří jste se ještě nepotápěli, tu můžete najít informace, jak si během své dovolené vyzkoušet potápění nebo se naučit potápět. Vy, kteří jste certifikovanými potápěči, zde máte možnost zjistit více o potápění na zdejších potápěčských lokalitách nebo o možnostech rozšíření své potápěčské kvalifikace.

Pavla Charousková, PADI Master Instructor

potápění a kurzy potápění PADI v Rudém moři
RedSeaDiving.cz, Hurghada, Egypt

  Mohlo by Vás zajímat:

HurghadaCity.cz - Na těchto stránkách se můžete dozvědět, kam se vypravit v Hurghadě.
Napište o nás recenzi na Google
Kanál na YouTube Kanál na YouTube