Potápěčská základna to není jen budova, kompresor a výstroj, ale především lidé. Již déle než deset let celoročně pracujeme jako instruktoři potápění v Egyptě v Hurghadě. S jistotou můžeme říci, že to co děláme, nás baví. Strávili jsme pod vodou tisíce hodin a vystavili jsme stovky potápěčských licencí. Jak pro potápěče tak i pro nováčky, kteří s potápěním teprve začínají, zaručujeme individuální přístup. Ponory organizujeme tak, aby pro Vás byly zajímavé a odpovídaly Vašim nárokům a potápěčským zkušenostem. Takže Vás zveme k objevování světa pod hladinou Rudého moře.
  

Potápěčské centrum

Spolupracujeme s PADI 5-ti hvězdičkovým potápěčským centrem Red Sea Divers. V potápěčském centru najdete širokou nabídku potápěčských kurzů včetně kurzů instruktorských. Potápěčská základna se nachází kousek od moře nedaleko centra města, za několik minut je možné dojít pěšky i z hotelů Arabia, Arabella, Bel Air, El Palacio, Palma De Mirette nebo Zahabia. Pokud budete ubytováni ve vzdálenějším hotelu, zorganizujeme pro Vás dopravu. Díky výhodné pozici jsou dosažitelné všechny potápěčské lokality v okolí Hurghady, jak v severní tak i jižní oblasti.
 
Potápěčská základna nabízí kompletní zázemí pro potápěče. Je vybavena kompresorem, aluminiovými i ocelovými lahvemi o různých objemech a také dostatečným počtem sad kvalitní, pravidelně servisované potápěčské výstroje.
 
Potápěčské centrum pracuje po celý rok a každodenně nabízí výjezdy lodí ke korálovým útesům v okolí Hurghady. Loď Sun Flower, kterou potápěčské centrum využívá, je vybavená pro potápění, čistá a s profesionálním potápěčským personálem. Loď vyplouvá z maríny nedaleko potápěčského centra.


EUFPotápěčské centrum je registrované u egyptské Komory potápění a vodních sportů (Chamber of Diving and Water Sports - CDWS) a jako takové splnuje standardy ISO EN 14467 / ISO 24803 stanovené egyptskou CDWS, Austrian Institute of Norms a European Underwater Federation.
 

Potápěčské centrum stejně tak jako všichni instruktoři zde pracující disponují profesionálním pojištěním v systému DAN, které zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu.
  

  • Potápění v Egyptě - loď
  • Loď - salón
  • Potápění v Hurghadě - loď
  • Potápěčské centrum Hurghada