Často se ptáte na to, jak se přihlásit na kurz potápění, kdy máme termíny... Rádi bychom Vás tudíž informovali o tom, jak to u nás funguje.

Napište - kurz potápění  Navrhovaný postup:

  1. Informujte nás, že máte zájem absolvovat kurz a v jakém termínu (e-mail). Potvrdíme Vám, zda je to možné.
  2. Zakupte zájezd do Hurghady
  3. Informujte nás o konkrétním termínu pobytu a hotelu (e-mail)
  4. Po příletu potvrďte Váš zájem (nejpozději do 16 hodiny) (telefonicky - sms)

 
Zorganizujeme pro Vás potápění a potápěčské kurzy v potápěčském centru Panorama Divers, které funguje celoročně a působí pouze v Hurghadě. Takže nejprve je třeba, abyste naplánovali dovolenou a koupili zájezd do Egypta do Hurghady, nejlépe u Vámi vybrané cestovní kanceláře. Uvítáme, pokud nás budete informovat s předstihem o tom, že máte zájem u nás kurz absolvovat. Tak si na Vás rezervujeme čas.

Z toho vyplývá, že nevypisujeme konkrétní termíny a kurzy provádíme individuálně. Termín stanovíme společně po potvrzení Vašeho zájmu. Po příletu do Hurghady Vás prosíme o telefonické potvrzení (sms), že kurz budete v daném termínu absolvovat. Následně Vás budeme informovat o tom, kdy Vás ráno vyzvedneme na hotelu.

Pokud nechcete trávit čas dojezdem z/do hotelu, doporučujeme Vám vybrat hotel v blízkosti našeho potápěčského centra, které je situované nedaleko hotelu Bella Vista v centrální části Hurghady na Sakalle. Zde naleznete mapu hotelů v Hurghadě.
 
Vaše další dotazy Vám rádi zodpovíme. Čekáme na Vás v Hurghadě.