Intro- zkušební ponor Hurghada Pokud se chystáte na dovolenou k Rudému moři, nejspíš jste přemýšleli o tom, že byste nahlédli pod jeho hladinu. Je to teplé korálové moře s průzračnou vodou a neuvěřitelným bohatstvím podvodního života, které Vás určitě uchvátí.

Nabízíme jednodenní program, v rámci kterého uskutečníte dva ponory z komfortní lodi na dvou různých korálových útesech v okolí Hurghady (Egypt). Program je určen pro ty, kteří se ještě nepotápěli, ale chtěli by potápění vyzkoušet a zároveň uvidět to, co je pod hladinou Rudého moře. Nejlepším řešením je zkušební ponor s instrukorem "za ruku", to znamená, že Vás budeme pod vodou individuálně doprovázet. Ještě než Vás vezmeme na ponor, dostanete potřebnou instruktáž v češtině. Potápět se budeme u korálových útesů do hloubky okolo 6m. Každý Váš ponor bude trvat minimálně 20 minut. Takže vystačí trochu zvědavosti, krátké zaškolení a už se nacházíte v úplně jiném, podvodním světě. Možná to pro Vás bude znamenat, že se rozhodnete pokračovat v jeho objevování a přihlásíte se na kurz potápění.

Program je vhodný i pro děti již od 10 let. Podmínkou je dobrý zdravotní stav.
  
Cena zkušebního potápění: 60 EUR včetně zapůjčení potápěčské výstroje a doprovodu českého insruktora potápění. V ceně je také oběd na lodi, nealko nápoje bez omezení a transfery z a na hotel na území Hurghady (transfery z Makadi, Sahl Hasheesh nebo El Gouny jsou za příplatek).

Podívejte se také na Často kladené otázky


Šnorchlování z lodi

Pro ty, kteří se potápět s přístrojem nechtějí, nabízíme výjezd potápěčskou lodí společně s potápěči s možností šnorchlování na korálových útesech v okolí Hurghady.

Cena šnorchlování: 28 EUR včetně zapůjčení výstroje na šnorchlování. V ceně je také oběd na lodi, nealko nápoje bez omezení a transfery z a na hotel na území Hurghady (transfery z Makadi, Sahl Hasheesh nebo El Gouny jsou za příplatek).